Videogalerie

Soňa + Jarmil {svatební video}

Soňa miluje fotbal, Jarmil miluje hokej. Kousek místa v srdci si však nechali i pro sebe navzájem. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Místo: Hotel Zámecká Sýpka http://www.hotelsypka.cz/
Foto: Lukáš Navara http://www.navarafoto.cz/
Make-up: Kateřina Hrabalová http://www.wedme.cz/
Svatební agentka: Veronika Polehlová http://www.svatebnikoordinatorbrno.cz/
Kamera, postprodukce: Vítězslav Jersák
Kamera, asistence: Filip Jáně

http://yourwayvideo.cz/
http://yourwayvideo.eu/

Brussels walking tours 2015

Master the Belgian culture with this informative walking tour which combines all the “must-do” of Brussels that every tourist needs to check.
From city attractions to beer, chocolate, waffle and food, this is the ultimate solution to discover everything Brussels has to offer in a matter of 4hours. This is one tour where you get real value for your money.
videoproduction: yourwayvideo.eu

All-in discovery tour {Brussels walking tours}

Master the Belgian culture with this informative walking tour which combines all the “must-do” of Brussels that every tourist needs to check.
From city attractions to beer, chocolate, waffle and food, this is the ultimate solution to discover everything Brussels has to offer in a matter of 4hours. This is one tour where you get real value for your money.
videoproduction: yourwayvideo.eu

Culinary tour {Brussels walking tours}

Get a real taste of Brussels’ authentic flavours through this 3h+ unique and diverse culinary escape, where culture, history and flavours collide. Spend a relaxing evening in a small and intimate group and savour artisan cheese, ham, Belgian sprouts, endives, mussels, beef stew, frites, waffles, speculoos, local wine, which make the highlights of the Brussels’ cuisine. Eat like a local with Brussels Culinary Evening Tour.
Videoproduction: yourwayvideo.eu

Beer tour {Brussels walking tours}

Become a connoisseur in Belgian beers at the end of a 4h+ pub crawling experience that will combine beer tasting with food pairing. Within an authentic atmosphere of out-of-sight Belgian taverns, you will taste an exclusive selection of 8/1300 beers that Belgium is producing and you will acknowledge the importance of the elements flavour and alcohol percentage in combination with chocolate, cheese, sausages and frites.
Enjoy an international ambience through our tours in English, French, German, Dutch, Russian and Arabic. Private tours are available upon request.
videoproduction: yourwayvideo.eu

Chocolate tour {Brussels walking tours}

Wondering what to do in Brussels? Combine sightseeing with chocolate tasting and workshop during our 4h+ Brussels Chocolate and Workshop Tour in a must-do Brussels activity. Our chocolate experts will share their wisdom and you will taste only the most exquisite chocolatiers in a flavoured chocolate indulgence walk that will introduce you to the chocolate world, but also to the most important cultural highlights of Brussels.
videoproduction: yourwayvideo.eu

MYSTERIES and LEGENDS {Brussels walking tour}

Discover the hidden treasures of Brussels, the symbols of several “secret” societies, like the Templers and the Freemasons, as well as astronomical, astrological and other ‘esoteric’ mysteries. This voyage of discovery will lead you to secrets, hidden outdoors, but also in churches, temples and underground spaces. Explore the Grand Place in Brussels through different glasses.
videoproduction: yourwayvideo.eu

Eva a Honza {svatební video}

Eva a Honza jsou pro sebe jako stvoření, suprově se doplňují a vzniklo z toho „something beautiful“ jménem Ellinka. Doufám, že je i ve videu vidět, jak se mají rádi :)

Bára a Radek {svatební video}

Asi nejnabitější svatba tohoto roku. Pěvecká, taneční a jiná překvapení. Originální obřad. Výborná parta. Dojetí střídalo radost a nadšení. Děkuji za nejoriginálnější svatební zážitek. Děkuji, že jsem se mohl cítit součástí..

Markétka a Juraj {svatební video}

Myslím, že je na těch dvou vidět, jak dlouho se na tento den těšili. Neskutečně srdeční lidé s dobrým vkusem na víno. Kdo by si takovou svatbu neužil?

Nicol a Radim {svatební video}

Svatba Nicol a Radima měla něco do sebe. Nešlo jen o výtečnou atmosféru a lidi. Ti dva mají mezi sebou něco vzácného. Asi to bude láska :)

Luci a Honza {svatební video}

Ti dva se spolu umí bavit. Počkat. Ti tři se spolu umí bavit :) Krásná rodinka. Zůstaňte šťastní tak, jako jste byli ve svatební den. Bylo mi potěšením.

Leona a Přemysl {svatební video}

Jsem neskutečně rád, že nám to na poslední chvíli vyšlo. Super atmosféra, krásní a hodní lidé. Okouzlující prostředí. Svatba podle mého gusta :)

Pája a Otík {svatební video}

Stylová a netradiční svatba dvou stylových a netradičních lidí kteří dokázali, že se dokáží bavit svou vlastní cestou. Atmosféra na jedničku !

Marie a Jakub {svatební video}

Krásná svatba v srdci Olomouce. Mari a Kuba jsou nádhernej pár, kterej se hodně miluje a jestli to není vidět, tak jsem udělal něco špatně :)

Alenka a Vašek {svatební video}

Krásná svatba krásných lidí. Z touhle partou jsem si to zase parádně užil. Mimo jiné mě dostala i atmosféra a jejich přátelé, kteří zase připravili neobyčejné překvapení:)

Simča a Michal {svatební video}

Krasní lidé nejen vzhledem ale i duší. Opravdu mě překvapilo jejich jednání a přístup nejen ke mně. Děkuji. V.

Zuzka a Pavel {svatební video}

Párty svatba jedné z nejbláznivějších holek které znám a nejvíc suprovýho kluka. Děkuju, že jsem mohl být s váma lidi.

Kačka a Martin {svatební video}

Krásný a rozmanitý pár. Dojetí střídá akci. Několik překvapení pro svatebčany. O zábavu bylo postaráno. :)

Ani & Zenon {wedding video}

Fabulous multicultural wedding. Great experience. Great love. Great souls.
Krásná multikulturní svatba. Parádní zkušenost. Velká Láska. Skvělí lidé.

Verunka a Pete

Extraordinary emotions, extraordinary people, extraordinary wedding. I love to see these two together.

Nebyčejné emoce, neobyčejní lidé, neobyčejná svatba. Miluju vidět tyhle dva spolu.

Studio Marteena {proměna}

Tuto „proměnu zdarma“ vyhrála slečna Květa v soutěži na FB Studio Marteena. Den pro mne byl nezapomenutelným zážitkem ve skvělém kolektivu mladých žen. Proměnu jsem musel vidět na vlastní čočku, abych uvěřil. Za mě je to jeden z nejlepších námětů na dárek :)

Zuzka + Kuba

Pro mne osobně srdeční záležitost. 2 sportovci, kteří se našli a vytvořili nádhernej pár. Svatba byla nenucená, zábavná, prostě do pohody. Překvapili svým vtipem i a tanečním umem. Ať vám to vydrží, V.

Ivetka + Juri

Miluju tu písničku, tu svatbu a hlavně ty 2 spolu. Jestli to nevydrží těmhle dvěma, tak nevím komu :) Přejeme všechno dobrý a mějte se pořád tak rádi. V@F

Kristýna + Pavel

Rodinná svatba s netypickými zážitky. Nejen pro svatebčany, ale i pro nás. Každý ze svatby ví, co znamená heslo „Sovinec“ :) Štěstí, je obyčejná věc – ať vás provází.

Michaela + Břetislav

Super svatba se super lidmi. Co dodat. Břéťa a Míša jsou spolu neodolatelní. Snad se to podařilo vystihnout i ve videu:)

Lucie + David

Lucie a David – výbornej pár, kterej se suprově doplňuje. Nejen ve videu je vidět, jak moc se mají rádi. Děkuji za vaši spontánnost a přívětivost. To se hned jinak pracuje:)

Andrea + Aleš

Leonka a Michal jsou skvělý lidé a taková byla taky i svatba, kde byl prostor pro zábavu a zamyšlení. Jen těžko se mi vybíraly záběry do tak krátkého času. Je toho ještě hodně co říct, ale to až v celém filmu:)

Lenka + Petr

Další svatba na „Růžáku“, opět pohodoví a krásní lidé. Bohatý program. Bylo vidět, že ženich s nevěstou mají kolem sebe v životě hodně opravdových přátel:)

Statek Samsara

Projekt který zorganizovala Monika Burianová ze svatební agentury Elysée. Statek SAMSARA je pro svatbu jako stvořený:)

Eva + Honza

Typicky netypická svatba kde nechyběly rybářské potřeby, alegorické vozy, slivovice a dobrá nálada. Nádherná nevěsta a už od rána rozparáděnej ženich, který neskrýval dojetí. No prostě svatba jak má být 😉

Domi + Vítek

Neskutečně emotivní zážitek. Svatba plná emocí i dobrých lidí. Tenhle pár se miluje opravdu ryzí láskou a je to jasný každému, kdo je vidí spolu. Děkuju.

Andrea + Aleš

Svatba, která se odehrávala v objektu Nemojanský mlýn, byla pro mne krásným a stylovým zážitkem. S tak pečlivou organizací jsem se už dlouho nesetkal. O zábavu nebyla nouze a možná i proto jsme s Filipem zůstali do pozdních nočních hodin:)
Foto: Kaspy.eu
Místo: Nemojanský mlýn
Druhá kamera: Filip Jáně
Kamera, pp: Vítězslav Jersák

Lenka | Drahomír [Truck wedding]

Pátek 13. Není to krásné datum na uspořádání svatby?:) Naštěstí však svatba nebyla poznamenaná žádnou pověrou a všichni se dobře bavili. A to hlavně díky energické trojičce Lenka, Drahomír a Daneček. Děkuji za nové zkušenosti s natáčením na hradě a v kamionu :)
Místo: hrad Bouzov
Foto: Lenka Žáková
Kamera: Filip Jáně
Kamera + PP: Vítězslav Jersák

Jana + Martin

Svatba se vším všudy. Myslím, že jsme si to všichni užili. Ať už okolo ping-pongového stolu, při perfektně připraveném program nebo venku během focení.. Za mě – perfektně vydařená svatba. Druhá kamera: Marek Vyplašil Kamera, Edit: Vítězslav Jersák Foto: Markéta Zelenková

Klárka + Mirek

Klárka a Mirek jsou velmi romantický a vřelý pár. Jejich multikulturní svatba pro mne byla velice emočním zážitkem a pořád ještě nechápu, kde se tam vzalo tolik lásky:)

Klara and Mirek is very romantic couple. Their multicultural wedding was very emotional experience for me and i still don’t get the way how much love showed up at the wedding.

Simone + Thorben

Für mich eine außerordentlich ergreifende Hochzeit. Es hat mir viel mehr gebracht, als nur schöne Aufnahmen. Ich werde noch lang daran zurückdenken. Simone und Thorben sind Menschen mit einem großen Herzen und ihr Sohn ist ein kleiner süßer Strolch.

Pro mě neobyčejně dojemná svatba. Odnesl jsem si z ní daleko víc, než jen pěkné záběry. Budu vzpomínat ještě dlouho. Simone a Thorben jsou lidé s velkým srdcem a jejich syn Colin je roztomilý malý raubíř.

Michaela + Jaroslav

Tradiční jihomoravská svatba s chlupatou falešnou nevěstou s příchutí dobrého vína a slivovice. Přátelští a pohostinní lidé, jak už to na jižní Moravě bývá:)

Pavla + Vratislav – live

Neobyčejná svatba s příchutí cirkusu, která se konala jako součást svatebního veletrhu na zámku v Lysicích. Svatební pár s dcerkou Ninou vyhrál kompletní zařízení svatby a jsem rád, že ho vyhrála právě tato trojka. Buďte šťastný. V.

Vyřazení maturantů – SOŠ Špk

Slavnostní vyřazení maturantů střední odborné školy v Šumperku.

Místo: bývalý klášterní kostel zvěstování Pany Marie
Osobnosti: Mgr. Olga Hajduková, Mgr. Stanislava Beštová, Ing. Jan Sýkora, Ing. Kateřina Ondráčková, Mgr. Vladimíra Stalmachová, Ing. Jaroslav Koňarik, Mgr. Jarmila Karasová
Hudební doprovod: Ing. Jan Horníček

Anna studio

Video pro kadeřnictví Anna studio, které vzniklo poměrně spontánně, takže je ve videu vidět opravdový postup při vytváření účesu z 30. let – bez aranžovaných záběrů.

Místo: Anna studio

Jitka | Michal [Let’s dance]

Svatba s příchutí italského temperamentu, plná tance a nejrůznějších emocí. Bylo to zase trochu jiné. Děkuji za zkušenost. Místo: KD Loučná nad Desnou Fotograf: Lenka Žáková Kamera, pp: Vítězslav Jersák Druhá kamera: Marek Vyplašil Music: James Blunt – Bonfire Heart

Michaela | Gareth

Unikátní Jimorovsko-anglická svatba nazvaná „happy wedding“. Snad je v klipu poznat proč :)
Unigue southmoravian-english wedding called „happy wedding“. I hope you will see why :)

Ekatarina | Gafar

The unusual wedding which brings unusual emotions. I am really glad that I could be part of it. I just like these two together:) Love is all around and it connects everything. Even Sudan and Russia :)

Maturitní ples SOŠ Šumperk 2013

Maturitní ples SOŠ Šumperk stál za to. Jednotlivé třídy si připravily pro rodiče, kamarády a vůbec celé publikum supr program. Během šerpování bylo vidět hodně různých emocí – jakoby si děcka najednou uvědomovali, že jim pomalu končí jedna nádherná životní etapa. Nostalgie je ale nepřemohla a nakonec to ještě pěkně rozjeli na parketu. Poděkování patří všem zúčastněným.

Lucinka | Ondra

Nadprůměrně veselá svatba – jak už to na Moravě chodí:) Svatební pár se postaral, aby se nikdo ze svatebčanů nenudil. Pro mě osobně nezapomenutelný zážitek. Snad jsem vystihl atmosféru i v klipu. Posuďte sami.

Markéta + Pavel + Viktorka

Příjemní, vtipní, energičtí. Takhle na mě působila trojka Márkéta, Pavel a jejich dcerka Viktorka. Bylo nádherný je sledovat v „akci“. Dostalo mě, jak může být svatba pohodová i s malým dítětem, které potřebuje pozornost. Pokud budou zvládat život tak, jako zvládli svatbu, tak se o ně nebojím:)

Monika | Mitch

Výjimečná svatba nejen svým mezinárodním slovensko-americkým charakterem, ale také lidmi, kteří se jí účastnily. Ochutnejte během 3 minut trochu z její atmosféry :)

Hanka | Tomáš

Láska a radost na každým rohu a záběru. Tahle dvojka si umí užívat života – včetně vlastní svatby. :)
Posuďte sami…

Janča | Mišák

Zase trochu jiná svatba a to znamená i trochu jiný klip:) Na svatbě jsem se cítil jako ve vlastní rodině, která hodně znamená i pro Janičku a Mišáka. Pro mě nesmírně emotivní svatba. Děkuji za nádherný zážitek.

Klárka | Tomáš

Na tenhle pár bych si klidně vsadil, že jim to vyjde. To co vidíte na videu je upřímnost provázaná s radostí. Jen doufám, že se mi podařilo zachytit emoce jejich Dne tak, jak tomu doopravdy bylo. Posuďte sami.

Ema | Pepa

Stylová svatba stylového páru. Byla výzva je stylově zachytit. Zda se to povedlo posuďte sami:)

Michaela | Ladislav

Netypická svatba v areálu Buková Hora. Krásná nevěsta, do pohody ženich, uvolnění a přátelští svatebčané – radost natáčet, radost editovat. Díky všem zúčastněným za krásný den:)

Translate »